Przemiana w wampira!

vampire

» Postrach - ofiary!
» Blokada konta (BAN)

» Przedstaw się!
» Regulamin TVD
» Dodaj newsa!
Aktualnie online
· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 78,399
· Najnowszy użytkownik: Juleczka03
VampireDiaries24.pl

vampire diaries


» O serialu
» Bohaterowie VD
» FanVideo!
» Wywiady z aktorami
» Galeria Vampire Diaries!
» Prezentacja witryny

» Administracja strony
» Zagłosuj na wampiry!
» Sojusznicy TVD

vampire diaries 8 sezon


» Fabuła
» Trailery promujące!
» Opisy odcinków
» Spoilery!
» Soundtrack
» Oglądalność

vampire diaries 1, 2, 3, 4, 5, 6 sezon

» Pamiętniki Wampirów:
Sezon
: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7| 8


Napisy PL - Pobierz!

Ankieta
Najleszy sezon THE ORGINALS to...











Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Boks reklamowy
Oficjalne streszczenie 6.18 The Vampire Diaries


W sieci pojawiło się oficjalne streszczenie osiemnastego
odcinka szóstego sezonu The Vampire Diaires zatytułowanego
"I Could Never Love Like That".

ZABÓJCZE KARAOKE – Wraz z wyłączeniem człowieczeństwa,
Stefan i Caroline zaczynają siać spustoszenie w Whitmore,
pozostawiając Damona z ryzykownym planem z udziałem Lily.
Zaraz po tym jak Jo pomaga w leczeniu ofiar pozostawionych
przez Caroline i Stefan, Elena odkrywa, że Jo jest w ciąży, co
skłoni ją do przewartościowania jej życia jako wampira.
Tymczasem, kiedy Sarah śmiało odwraca sytuację na niekorzyść
niczego niepodejrzewającego Enza, zmuszony jest on to otwarcia
się na jego tragiczną przeszłość. Wreszcie, w Scull Bar, zakręcona
runda karaoke pozostawia Tylera i Matta w niebezpiecznej sytuacji.

Premiera: 16.04.2015
Komentarze
#1 | nat969 dnia marzec 26 2015 21:44:56
To elena bedzie chciala lekarstwo bo dzieci jej sie zachce
#2 | levittouxv dnia marzec 27 2015 00:02:08
Cóż i nie ma mojego Kaia w opisie.. jaka szkoda.
#3 | Puczi dnia marzec 27 2015 08:38:51
Z tym lekarstwem to przegięcie. Po 1 Elena już raz miała okazję i wolała oddać stefkowi. Po 2 Kathrine po zażyciu tego umarła w okropnych męczarniach. Nie widzę powodu dla którego teraz nagle Elenie miałoby się zachcieć tego zażyć... Z drugiej strony limit szczęśliwej Deleny już chyba wykorzystali... Ostatnio brzuch Jo był już dość widoczny, więc nie wiem jakim cudem Elena odkryje jej ciążę dopiero w następnym odcinku. Alaric nie pochwalił się swojej podopiecznej?
#4 | wiolet dnia marzec 27 2015 08:51:03
Kat umarła, bo była za stara.
#5 | Adzika16 dnia marzec 27 2015 09:33:48
Aha zachce jej sie dzieci i z kim? In vitro? Bo raczej Damon nie może ;/ Także już nie mają pomysłów na ten serial serio...
Elena stwierdzi, że skoro Matt jest płodny, to przerzuci się na niego? Paranoja..
#6 | moiraine25 dnia marzec 27 2015 09:58:09
Kat zaczęła się starzeć dopiero po tym jak Silas wypił jej krew.
Zawsze mogą się cofnąć do więziennego świata z 1903 i przynieść jeszcze jedno lekarstwo wtedy jeden z braci Salvatore będzie mógł zapłodnić Elenę Grin
Moim zdaniem ponieważ wszyscy myślą, że Elena zechce to lekarstwo to właśnie oni zrobią na przekór. Albo nawet jeśli zechce to dostanie je kto inny. Tak jak było z Kat. Co nie zmienia faktu, że grzebanie w zakończonych wątkach i przywrócenie z powrotem krwawego tamponu jest pomysłem od czapy. Bonnie mówi, że wzięła to gówno dla Damona, bo on je chciał dla Eleny, ale przecież on je miał i dał Elenie, a ona go nie chciała, więc motywacja Bonnie jest debilna. No chyba, że zrobiła mu to na złość za Kaia.
#7 | charmedola dnia marzec 27 2015 15:10:58
Elka nie zacznie się stażeć bo ona jest człowiekiem chyba dopiero dwa lata także ten proces był by bardzo wolny, a Kath się tak szybko starzała bo ona miała 600 lat przecież jezorek
#8 | moiraine25 dnia marzec 27 2015 16:43:23
Kat się starzała bo Silas wypił całą jej krew. Powinna umrzeć, a nie umarła tylko zaczęła się starzeć.
#9 | nat969 dnia marzec 27 2015 16:56:17
ja myslalam ze lekarstwo przypadnie matce salvatore ale po opisie raczej elena je bedzie chciala.Ale trochu bez sensu juz to wszystko, jak bedzie 7 sezon to nie wiem co jeszcze wymysla.Wedlug mnie elena i damon powinni sie rozstac dla mnie to omijaja ich watek przez ich prawdziwe relacje na planie i to bez sensu
#10 | malaCzarna dnia marzec 27 2015 17:40:17
jeżeli ich relacje na planie nie układają się tak jak powinny więc może dlatego wrócił wątek lekarstwa, damon powiedział ostatnio że nie chce go już dla eleny a po tym opisie można wiele zakładać ale jakby się tak stało że elena chce wrócić do człowieczeństwa i mieć normalne życie, a jak wiadomo damon pewnie by się z tym nie pogodził i nawet jakby udało im się zdobyć kolejne lekarstwo to i tak damon pewnie by go nie wziął i ich związek długo by nie potrwał.

zakładać można wiele, zobaczymy jak to będzie. smile