The Vampire Diaries (Pamiętniki Wampirów) - The Originals - News: The Vampire Diaries 6x01 Napisy PL DOWNLOAD!
Przemiana w wampira!

vampire

» Postrach - ofiary!
» Blokada konta (BAN)

» Przedstaw się!
» Regulamin TVD
» Dodaj newsa!
Aktualnie online
· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 78,327
· Najnowszy użytkownik: EwaFaron
VampireDiaries24.pl

vampire diaries


» O serialu
» Bohaterowie VD
» FanVideo!
» Wywiady z aktorami
» Galeria Vampire Diaries!
» Prezentacja witryny

» Administracja strony
» Zagłosuj na wampiry!
» Sojusznicy TVD

vampire diaries 8 sezon


» Fabuła
» Trailery promujące!
» Opisy odcinków
» Spoilery!
» Soundtrack
» Oglądalność

vampire diaries 1, 2, 3, 4, 5, 6 sezon

» Pamiętniki Wampirów:
Sezon
: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7| 8


Napisy PL - Pobierz!

Ankieta
Najleszy sezon THE ORGINALS to...











Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Boks reklamowy
The Vampire Diaries 6x01 Napisy PL DOWNLOAD!

Polskie napisy do premierowego odcinka 6 serii
już dostępne do pobrania z naszego serwisu :)

Polskie napisy do pobrania z linków poniżej,
prosimy nie usuwać twórców oraz linku
do serwisu VampireDiaries24.pl.


Możliwość pobrania samych napisów już jest ;)


TVD 6x01 Napisy PL - Pobierz!

Nie możesz pobrać? Spróbuj ponownie:
Rapidu | NowDownload

Ogromne podziękowania i ukłon w stronę:
saacrum, meg / korekta: Grzegorz Golik dla VampireDiaries24.pl
.
Komentarze
#1 | KatherineOo dnia październik 03 2014 15:05:40
wrzućcie napisy w notatniku..
A nie wgrane w odcinek
#2 | kenia2610 dnia październik 03 2014 15:15:40
no wlasnie nie mozna wrzucic samych napisow? bo w tej wresji akurat jest slaba jakosc
#3 | adrian1230 dnia październik 03 2014 15:16:39
Kurde. Tyle sie wyczekałem przed tym monitorem. Siedziałem i gapiłem sie w te procenty az w końcu będzie 100. A wy mi piszesie ze napisy wrzucicie wieczorem.
Nigdy nie oglądam odcinków na internecie ponieważ wole przyjemniej oglądnąć sobie w lepszej jakościu po pobraniu.
Ile to wam czasu mogłoby zajac jakbyscie wrzucili napisy w notatniku ...
#4 | ashleyka dnia październik 03 2014 15:16:57
Dziękuję za tłumaczenie. Jednakże chciałabym zqpytać czemu same napisy będą do pobrania dopiero wieczorem? Chyba same napisy łatwiej wrxzucić na stronkę niż wtapiać je do odcinka.
#5 | BehemothKitty dnia październik 03 2014 15:18:27
Zaraz żeby Wam tych napisów nie ukradli tylko. Dajcie spokój, co za problem wrzucić plik tekstowy?
#6 | drio dnia październik 03 2014 15:24:23
Ale robicie problemy ludzie... każdy chciałbym w przyzwoitej jakosci oglądać serial. Moglibyscie normalne napisy wrzucić a nie kombinować...

Mogę sie domyslać że chodzi o reklame hosta serwera na ktorym jest odcinek online ( a reczej unikalne wejsca niz reklama). Boicie że ktoś wrzuci je na swoj serwer i udostepni??? Przecież możecie dopisać przed lub po rozpoczeciu epizodu gdzie, skąd i kiedy są napisy oraz od kogo... dotadkowa reklama i propsy...
#7 | moooniaa dnia październik 03 2014 16:09:02
Ehh, czemu nie ma napisów osobno ? Nie chcę wtopionych, odcinek już pobrałam rano sad
#8 | nasty666 dnia październik 03 2014 16:29:15
kurde, ktoś źle skompresował ten odcinek HD, tnie się to i nie da się oglądać, dajcie same napisy!!
#9 | Polaczka dnia październik 03 2014 16:41:14
Chcą nabić sobie transfer, proste. I trochę żałosne. Nie po to ściąga się plik o wadze 930mb, aby oglądać piksele.. Jeśli powodem (w co wątpię) jest podkradanie napisów na inne strony (i tak ludzie ściągają u Was), to zadbajcie chociaż o normalną wersję ( u mnie np. jest to 720p.HDTV.X264-DIMENSION - a nie wrzucacie byle jaki syf, aby tylko natrzaskać ściągnięć. Aż się nie chce tu wchodzić.. ale wyboru nie ma.
#10 | lukasz7994 dnia październik 03 2014 17:07:38
Brawo tvd24.pl, BRAWO! Róbcie tak dalej i zniechęcajcie ludzie do siebie, a w efekcie nie tylko licznik pobrań nie bedzie wam się zgadzał, ale również licznik odwiedzin strony. Nie dość, że nie wrzucicie osobnych napisów to jeszcze zamiast wrzucić odcinki na rapid to wrzucacie na jakieś gów**. To może lepiej poczekać na napiprojekt.